Godziny otwarcia : Pon. - Czw.: 09.00 do 20.00, Piątek 08.00 do 18.00
  Kontakt : TEL. 67 349 04 04

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to grupa specjalistycznych zabiegów dentystycznych, których celem jest poprawa wyglądu zębów. Zabiegi wchodzące w jej skład to między innymi uzupełnianie braków uzębienia przy pomocy najwyższej klasy implantów, korekcja kształtu i ustawienia zębów, czy wybielanie. Celem każdego z tych zabiegów jest przywrócenie zdrowego i naturalnego uśmiechu oraz zachowanie go na długie lata. To również większa pewność siebie jak i doskonałe samopoczucie.

Zabiegi

Wybielanie zębów

Zabieg polegający na rozjaśnieniu barwy zęba poprzez usunięcie przebarwień powstałych w skutek picia kawy, herbaty, wina, palenia papierosów, czy zażywania antybiotyków. Jest to zabieg szybki i w pełni bezbolesny. Polega on na użyciu nowoczesnego lasera lub specjalistycznej lampy, która w połączeniu z specjalnym żelem zapewnia szybkie i jednocześnie niezwykle trwałe wybielanie.

Licówki

To cienkie płytki porcelany przyklejane na przednią powierzchnię zębów pozwalając ukryć wszelkie defekty estetyczne. Przy pomocy licówek możliwe jest rozjaśnienie zęba, nadanie mu pożądanego kształtu o barwy, wydłużenie czy poszerzenie, a także drobna korekcja ustawienia zębów. Licówki jednak nie nadają się do zębów bardzo zniszczonych – wówczas najlepszym rozwiązaniem są korony ceramiczne.

Korony ceramiczne, cerkonowe

To stałe uzupełnienia wykonywane na zębach pacjenta. To niezwykle estetyczne rozwiązanie stanowi doskonałe uzupełnienie brakującej lub zniszczonej korony zęba. Dzięki najnowszej technologii wykonania, oferowane przez nas korony to rozwiązanie niezwykle trwałe i niepodatne na przebarwienia. Zależ nie od potrzeb pacjenta, stosujemy korony wykonane z różnych materiałów, między innymi z cyrkonu, porcelany na podbudowie ze złota lub stali.

Poznaj naszą całą ofertę